Půjčení 9-ti místného auta

 

Vážení  přátelé,

jsme sdružení lidí, kteří pořádají spoustu akcí , kde k těmto účelům využíváme také svůj vícemístní minibus Renault Traffic. Jelikož uvedené vozidlo zcela nevyužijeme pro své akce, proto bychom vám rádi nabídli k zapůjčení toto 9-ti místní vozidlo. Vozidlo může řídit každá dospělá osoba, která je držitelem řidičského průkazu minimálně skupiny B

 

Nabízíme uvedené vozidlo:

soukromým osobám – rodinné oslavy, výlety, lyžařské zájezdy, doprava osob na letiště, na kola, lodě, letní dovolená… atd.

sportovním klubům,dětským organizacím,neziskovým spolkům – převoz osob, zavazadel nebo různých pomůcek k akcím, doprava na sportovní soustředění, zápasy, utkání, lyžařské závody … atd.

firmám – školení, na letiště, veletrhy a výstavy, doprava zaměstnanců, podnikové akce… atd.

cestovním kancelářím – transfery na letiště, zájezdy, pobyty, školení, veletrhy …atd.

 

Vozidlo je vybaveno povinným i havarijním pojištění, k dispozici je tažné zařízení, klimatizace. Jako doplňující výbava je střešní nosič včetně velkého střešního boxu (zdarma).Možnost zapůjčení vozíku s držáky na devět jízdních kol.

 

Denní sazba za půjčení vozidla je 1000,-Kč/den. V ceně je 400km/den, poté 2 Kč za km. K půjčení vozidla požadujeme vratnou kauci a to při půjčení  v ČR ve výši 5.000,- Kč a v zahraničí 10.000,- Kč. U zapůjčeného vozidla předáváme plnou nádrž PHM a při vrácení vozidla požadujeme opět plnou nádrž PHM. Vozidlo se předává v Kroměříži a i se tam vrací.V případě zájmu nás kontaktujte.

manicikm@seznam.cz

776000503

608155118